Tutoring

Be a part of the Network

Zapisz się na tutoring, stań się częścią samouczącej się sieci olimpijczyków i osiągnij sukces.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zaczniesz naukę od pracy w grupie. Na tym etapie zapoznasz się ze składnią C++ i pod­sta­wo­wy­mi algorytmami. Jeżeli informatyka sta­nie się Twoją pasją i wykażesz się za­an­ga­żo­wa­niem, zostanie Ci przydzielony in­dy­wi­du­al­ny tutor, który dostosuje dalsze działania do Twoich indywidualnych potrzeb, zaangażowania i chęci.

Tutorami są młodzi programiści, laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiad informatycznych. Ich celem jest przekazać Ci swoją wiedzę oraz rozwinąć Twoje umiejętności. Tutorzy podchodzą do każdego in­dy­wi­du­al­nie. Zarówno sposób ko­mu­ni­ko­wa­nia się, jak i poziom zadań, zależą od Twoich preferencji, możliwości oraz celów.

Jeśli już zajmujesz się informatyką, zostań tutorem i podziel się swoją pasją z innymi! Nie wahaj się do nas napisać. Kontaktując się z nami na pewno nic nie stracisz, a być może pomożesz komuś, przy okazji rozwijając swoje interpersonalne umiejętności niezbędne w życiu zawodowym.

FAQ

Każdy. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdującego się na tej stronie

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z informatyką, zaczniesz od nauki podstaw C++ i algorytmiki w niewielkiej grupie pod okiem jednego z naszych tutorów. Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap lub nie będziesz go potrzebował, przydzielimy Ci tutora. Poziom, sposób komunikacji i częstotliwość Waszej pracy zależy wyłącznie od Twoich ambicji, umiejętności i zaangażowania.

Tutorzy to młodzi pasjonaci informatyki - laureaci oraz finaliści olimpiad krajowych i międzynarodowych.

Tak. Nasz program nauczania dostosowany jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Zajmujemy się przede wszystkim nauką programowania i algorytmiki od podstaw, ale dołożymy wszelkich starań, żeby pomóc każdemu, kto się do nas zgłosi.

Tak. Każdy może go używać bez przeszkód.

Jak najbardziej! Projekt jest skierowany przeważnie w stronę młodzieży, ale cieszy nas zainteresowanie każdego. Jeśli uznasz nasze materiały za użyteczne, koniecznie powiedz o nich swoim uczniom.

Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość na adres contact@meetit.eu. Staramy się, aby Kompendium było jak najlepsze, ale jesteśmy tylko ludźmi.

Możemy podzielić się z Tobą satysfakcją z wkładu w rozwój podopiecznych. Jeśli chodzi o bardziej wymierne korzyści, oferujemy oficjalnie poświadczone godziny wolontariatu oraz certyfikaty, co przydaje się podczas aplikacji o stypendia, na studia lub staże. Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej i przekazywania wiedzy również wydaje się warta rozważenia.

Co jakiś czas wyjeżdżamy na “trasę koncertową”, podczas której odwiedzamy placówki edukacyjne na terenie całego kraju. Dobrym pomysłem jest napisanie e-maila na kontakt@meetit.pl. Zobaczymy, co da się zrobić :)

Oczywiście. Zbieramy fundusze na naszą działalność, szukamy tutorów i chętnych do współpracy. Z wdzięcznością przyjmujemy każdą pomoc w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu.

W jakiejkolwiek sprawie możesz się do nas zwrócić przechodząc na sam dół tej strony.

Oś czasu

Sierpień 2017

Początki projektu

Październik 2017

Pierwsza setka uczniów

Luty 2018

Trzy pierwsze trasy konferencyjne po szkołach w zachodniej Polsce

Marzec 2018

Liczba uczniów przekroczyła 300

Kwiecień 2018

Trasa po szkołach z centralnej Polski

Czerwiec 2018

Nagroda za najlepszy projekt edukacyjny według społeczności Social Wolves

Wrzesień 2018

Getting international

Napisz do nas!

Masz pytanie, pomysł na projekt lub chcesz zgłosić usterkę? Skontaktuj się z nami! Twój feedback pozwala nam się rozwijać!

© 2018 - Fundacja Meet IT.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
contact@meetit.eu
(+48) 512 682 445